Yardım Merkezi

Sıkça Sorulan Sorular

Clondle Genel

Neden Clondle?


Sizler için Salgın sürecinde neredeyse sıfır temas sağlayarak aracınızı geleneksel metotlar yerine, teknolojiyi kullanarak aracınızın daha hızlı, daha güvenli ve aynı zamanda değerinde satılmasını sağlıyoruz. Ayrıca Clondle ilgili durumlar için özel sigorta yaparak, aracınızı güvence altına alır.
Neden uzmanlar ile çalışmalıyım?


Clondle profesyonelleri sayesinde, fotoğraf çekiminden, pazarlığa , ödemeye kadar tüm süreçleri organize eder. Uzmanlar ile çalışmak, aracınızı en iyi fiyata zahmetsizce satmanızı sağlar.
Neden galeriyi veya bayileri değil de sizi tercih etmeliyim?


Araç piyasasında bayiler ve galeriler, en az %20 satış marjıyla çalışırlar. Sizin bekleme sürenizi onlar bu para üzerinden tolere ederler. Bunun önüne geçmek için sizlere konfor alanında güvenli bir deneyim sunuyoruz.
Bir arkadaşım veya çalışanım aracılığı ile satsam nasıl olur?


Çoğu zaman arkadaşınız veya çalışanınız bu konuda uzman değilse, para ve zaman kaybına neden olur. Clondle sahip olduğu geniş database sayesinde zaman ve para size kalır
Arabamı alıcılara nasıl gösterirsiniz?


Clondle uzmanları aracınızı alıcılar gösterirken, aracınıza maksimum özeni gösterir. Aracınızın konumunu da canlı olarak izlersiniz. Ayrıca Clondle, ilgili durumlar için özel sigorta yaparak, aracınızı güvence altına alır.
Benim ile ilgili özel bilgileri paylaşıyor musunuz?


Clondle KVKK kapsamında bilgilerinizi kesinlikle kimseyle paylaşmaz.
Size nasıl güvenebilirim?


Geleneksel pazarın sunduğu seçenekler karmaşık ve güvenli değil. Bu nedenle konfor alanında güvenli bir deneyim sunuyoruz. Sizlere sözleşme veya kâğıt üzerinde herhangi bir şey imzalatmıyoruz. Aracınızın satış işlemleri gerçekleşmeden sizlerden kesinlikle ödeme talep etmiyoruz.
Clondle Asistan hizmetleri nelerdir?


Size özel Clondle satış asistanı ile aracınızla ilgili günlük raporlarınızı alabilir, satış süreciniz ile ilgili tüm isteklerinizi buradan gerçekleştirebilirsiniz.
Aracımın satış aşaması nasıl gerçekleşiyor?


Satış aşamamız 5 aşamadan gerçekleşiyor.

Birinci aşamamız;

Ön Hazırlık: Aracınızın en doğru ortamda fotoğrafları alınarak ilk hazırlık dosyasına eklenir.Ayrıca aracınızda öne çıkan özelikleri tam anlamıyla müşteriye sunmak için tamamlar.

İkinci Aşamamız;

Fiyatlandırma: Yapay zeka sayesinde tüm ortamlardaki aracınıza uygun fiyatları hazırlar.Uzman danışmanlarımız piyasadaki offline kaynaklarda tekrar tekrar kontrol eder.

Üçüncü Aşamamız;

Fiyat Paylaşımı: Clondle araç satış değerlerini tüm online ortamlarda en iyi şekilde yayımlar.Ayrıca bazı offline portföylere de göndererek satış sürecini hızlandırır.

Dördüncü Aşama;

Süreç İşleme: Clondle ‘ın gelişmiş rapor araçları ve size özel Clondle asistan sayesinde satış süreciyle ilgili tüm detaylardan günlük, haftalık, aylık olarak haberdar olursunuz.

Beşinci Aşama;

Satış: Tüm bu süreçlerin sonunda sizin tarafınızdan uygun görünen fiyata ilgili alıcıyla birlikte noterde buluşup imza atmak kalır.
Sitenizde beğendiğim bir araç olursa takas yapabilir miyim?


Clondle Garage sayfamızda araç sahibinin ihtiyacına uygun araç sizin aracınız ise takas yapabilirsiniz. Eğer sizin aracınız değil ise sizin aracınız için uygun bir alıcı bulduktan sonra, sizi istediğiniz araca kavuşturuyoruz.

Abonelik Paketleri

Neden Abone Olmalıyım?


Clondle abone paketleri sayesinde, araç satış sürecinizi doğru şekilde planlamanızı sağlar. Klasik yöntemlerin yanında teknolojik araçlarla size özel hizmet sunar
Araç fiyat analizi ne demektir?


Clondle yapay zeka yazılımları sayesinde farklı sitelerdeki satılan araçları anlık olarak takip eder. Aynı zamanda offline kaynaklarıda takip ederek size en optimum sonucu hazırlar. Hazırlanan analiz size ve aracınıza özeldir.
Rakip analizi ne demektir?


Clondle sizin aracınızı pazarda bir ürün olarak görür. Diğer araçlar ile sizin aracınız arasındaki olumlu ve olumsuz yönleri öne çıkartır. Swot analizi yaparak; Güçlü Yanlarınızı - Zayıf Yanlarınızı - Fırsatları - Tehditleri ortaya çıkartır.
Aracımı Clondle sosyal medya hesaplarından paylaşmak neden yararlıdır.


Clondle sosyal medya hesapları premium araç almak isteyen bir kitle tarafından takip edilmektedir. Profosyonel paylaşım daha çok alıcıya ulaşmanızı sağlar.
Gerçekten bizimle ilgilenen danışman var mı?


Tabii ki var. İçiniz rahat olsun. Size özel danışmanınız bir telefon kafdar yakınınızda.
Haftanın fırsatı ne demek?


Günlük 3000+ premium alıcının ziyaret ettiği clondle sayfasının en dikkat çekici alanlarından birisidir. Sizin daha fazla öne çıkmanızı sağlar.
Acil Acil bölümü ne işe yarar?


Acil olarak premium araçlarını satmak isteyen kişilerin bulunduğu alandır.
Diğer ilan sitelerinde bizim yerimize yayınlıyor musunuz?


Tabii ki. Clondle size özel tasarlanmış asistanınızdır. Aracınızı satmak için maksimum çaba sarf eder. İlan sitelerinde de yayınlayarak daha fazla görünürsünüz.
Fotoğraf çekimi gerekli mi?


Fotoğraflar alıcı ile arabanızın arasındaki bağlantıyı sağlar. Doğal çekilen her fotoğraf sizi alıcının gözünde ön sıraya çıkartır. Clondle fotoğraf çekimi aracınızın stüdyo haricinde doğal ortamında en iyi fotoğraflarınızın çekimini sağlar.
Özel video sunumu nedir?


Özel video sunumu aracınızın daha iyi anlatılabilmesi için sizin için hazırlanır. Alıcılar videosu olan arabalara daha fazla ilgi gösterir.
Google Adwords Ücretli Reklam ne demektir?


Google Adwords Ücretli Reklam, Google tarafından sunulan, çeşitli sitelerin veya uygulamaların içerisinde kişilerin ilgi alanlarına göre reklam gösteren uygulama platformudur. Clondle sizin aracınızı ulusal en fazla trafik çeken sitelerde, araç satın alması en yüksek kişilere doğal ortamlarında gösterir. Bu sayede aracınızın satış ihtimali yükselir.
Sosyal medya reklam yayınlamak ne işe yarar?


Sosyal medya reklam facebook,instagram,twitter,linkedin,tik tok gibi mecralarda aracınızı araç almak isteyen kişilerin uygulamarında sponsorlu olarak gösterim yapmasını sağlar. Bu sayede aracınızı çok büyük kitlelere göstermiş olursunuz.
Günün fırsatı ne işe yarar?


Günlük 3000+ premium alıcının ziyaret ettiği clondle sayfasının en dikkat çekici alanıdır. Sizin daha fazla öne çıkmanızı sağlar.

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Yardım merkezimize göz atabilirsiniz.

Korkmayın, gerçek kişiler sizlere yardımcı olmak için bekliyor.

Yardım Hattı Danışmanı