top of page

⚡️Çekici Yol Yardım⚡️

“Çekici ” hizmeti sayesinde en zor koşullarda bile bir telefon ile yardım alabilirsiniz. 

pngwing.com.png

Aracınızla seyahate çıktığınızda başınıza beklenmedik sorunlar geldi mi hiç? Artık bu konuda endişe etmenize gerek yok. Aracınızla ilgili başınıza gelebilecek her türlü sorunda Yol Yardım hizmetimiz devreye giriyor. Gerekli tamir/onarım işlemleri olay yerine en yakın uzman isimler gönderilerek sizin için hızlıca bizim tarafımızdan çözülüyor. Bu esnada gerekli olması halinde ulaşım ve konaklama yanında benzer olası acil ihtiyaçlarınız da yine Clondle'ın bu hizmeti kapsamında karşılanıyor. Haftanın 7 günü, günün 24 saati çağrı merkezimize ulaşarak alabileceğiniz bu özel hizmet sayesinde yoldaki sorunlar sizin için endişe kaynağı olmaktan çıkacak. Paket kapsamında belirli bazı müşteri grupları için sağlanan vale hizmeti de Yol Yardım paketini ayrıcalıklı kılan bir diğer özellik.

Clondle Çekici Hizmeti

Arabanız için gerekli olan tüm bakım ve onarımları yaptırmış olsanızda, bazı durumlarda beklenmedik sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Seyahat sırasında meydana gelebilecek en önemli sorunlardan biri aracının arızalanması ve yolda kalmasıdır. Böyle bir durumda trafik akışının devam edebilmesi için ilgili işlemlerin yapılması gerekir. İşte yol yardım hizmetlerinin önemi bu noktada ortaya çıkar. 

Arabanızın başına gelmiş olan arızanın boyutu belirlenmeden önce, onu yoldan güvenle uzaklaştırmak ve genel arıza tespiti yapmak ise oldukça önemlidir. Bunu sağlayan işlem ise yol yardım hizmeti ve oto kurtarma hizmeti veren firmalar tarafından karşılanır. Clondle olarak sizler için bu tür hizmetleri sağlarken, aynı zamanda olay yerinde akü satışı, montajı, oto elektrik arızalarının giderilmesi ve akü takviye hizmetleri sağlıyoruz. Aldığınız hizmetten sonra size kalan şey ise aracınıza binip güvenle uzaklaşmak oluyor.

Clondle Logo
bottom of page